кардашијан

(Видео) Сестрите Кардашијан си го присвоија Луна паркот само за себе, ги натерале другите да чекаат додека они не завршат со возењето

Сестрите Кардашијан ги затвориле вратите на еден Луна парк и ги натерале другите луѓе да чекаат додека тие не завршат со возењето. Тие сами им …

(Видео) Сестрите Кардашијан си го присвоија Луна паркот само за себе, ги натерале другите да чекаат додека они не завршат со возењето Прочитај повеќе »

„Снимала порно, и сега е славна“, кажа Џон Бон Џови за Кардашијан

  Џон Бон Џови во интервју за The Sunday Project изјави дека не издвојува ниту минута за  ѕвездите на реалното шоу и дека не ја одобрува …

„Снимала порно, и сега е славна“, кажа Џон Бон Џови за Кардашијан Прочитај повеќе »

(ФОТО) Ким Кардашијан со грди нокти на прстите од нозете

Ким Кардашијан деновиве ги преплави социјалните мрежи со фотографии во бикини, ама со една направи грешка. Фановите веднаш забележаа дека Кардашијан има грди нокти на …

(ФОТО) Ким Кардашијан со грди нокти на прстите од нозете Прочитај повеќе »

Ѝ падна фустанот на Кортни Кардашијан

Кортни Кардашијан дојде на отворањето на ресторан во Лос Анџелес со својата полусестра Кендал Џенер, но фустанот ја „издаде“ во незгоден момент, а папараците можеа …

Ѝ падна фустанот на Кортни Кардашијан Прочитај повеќе »

Фотографија на Ким Кардашијан на 17 години

Крис Кардашијан објави на Инстаграм фотографија од далечната 1997 година, на која може да се забележи како позира со своите ќерки. Мајката на познатите старлети …

Фотографија на Ким Кардашијан на 17 години Прочитај повеќе »

Ким Кардашјан се фотографира во безобразни пози

Ким Кардашијан повторно се разголе. Американската старлета на „Инстаграм’ објави серијал  фотографии  кои ги возбудија мажите. A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on …

Ким Кардашјан се фотографира во безобразни пози Прочитај повеќе »

Ким Кардашијан гола го прослави раѓањето на ќеркичката

Откако објавила дека со Кање Вест во понеделникот добиле ќеркичка, која ја родила сурогат мајка, Ким Кардашијан приновата во семејството ја прослави, така што се …

Ким Кардашијан гола го прослави раѓањето на ќеркичката Прочитај повеќе »

Ким Кардашијан го објави името на третото дете

Популарната старлета Ким Кардашијан и нејзиниот сопруг Канје Вест, се решија нивното трето дете да го крстат Чикаго Вест. Ким Кардашијан на својата апликација го …

Ким Кардашијан го објави името на третото дете Прочитај повеќе »

Синот на Ким Кардашијан и Кање Вест итно префрлен во болница

Синот на светски познатата двојка Ким Кардашијан и Кање Вест минатиот четврток е примен во болница. Како што пишуваат светските медиуми, малиот Сејнт  мина три …

Синот на Ким Кардашијан и Кање Вест итно префрлен во болница Прочитај повеќе »

Ким Кардашијан со шминкер од Црна Гора подготвуваат ново реално шоу

Ким Кардашијан само што го пушти во продажба новиот парфем и апликација, не престанува со деловните идеи, па така подготвува и нов проект. Станува збор …

Ким Кардашијан со шминкер од Црна Гора подготвуваат ново реално шоу Прочитај повеќе »

Семејството Кардашјан ќе се збогати со нови членови

Крис Џенер со една објава на својот инстаграм-профил откри колку од ќерките ѝ се во блажена состојба и колку внуци таа очекува. На сликата што …

Семејството Кардашјан ќе се збогати со нови членови Прочитај повеќе »

Мајката на Канје Вест ги скара Тејлор Свифт и Ким Кардашијан

Ким Кардашијан влезе во конфликт со една од најпопуларните светски музички ѕвезди Тејлор Свифт поради тоа што новиот албум го објавила на датум кој за …

Мајката на Канје Вест ги скара Тејлор Свифт и Ким Кардашијан Прочитај повеќе »

Ким Кардашјан и Канје Вест ја продадоа вилата за 17 милиони долари

Ким Кардашјан и раперот Канје Вест, по целосното преуредување на ентериерот, ја продадоа луксузната вила со базен за вртоглава сума од 17 милиони долари. Во …

Ким Кардашјан и Канје Вест ја продадоа вилата за 17 милиони долари Прочитај повеќе »

Ким Кардашијан ја прослави „Ноќта на вештерките“ маскирана во Шер

Најпознатата старлета на свтот ги шокираше сите кога се појави со „лажниот стомак“. Прочуениот празник „Ноќ на вештерките“, во Америка го одбележуваат голем дел од …

Ким Кардашијан ја прослави „Ноќта на вештерките“ маскирана во Шер Прочитај повеќе »

За три години сестрата на Кардашјан ќе стане милијардер

Кајли Џенер набргу ќе стане најбогатиот член во семејството Кардашјан. Иако има само 20 години, таа одамна е веќе милионерка, а според процените на магазинот …

За три години сестрата на Кардашјан ќе стане милијардер Прочитај повеќе »

Блек Чајна го тужи целото семејство Кардашијан

Американската танчерка и модел Блек Чајна го тужи целото семејство Кардашијан тврдејќи дека поради нив било укинато нејзиното реално шоу што го снимала со поранешниот …

Блек Чајна го тужи целото семејство Кардашијан Прочитај повеќе »

Ким Кардашијан драстично ослабе, но направи лош избор на облека

Најпознатата старлета на планетата ги шокираше сите со својот избор за стајлинг за едно ноќно излегување. Убавото лице и многу изразените облини се прво нешто …

Ким Кардашијан драстично ослабе, но направи лош избор на облека Прочитај повеќе »

Scroll to Top