лила

(Видео) Лила за роденденот распеа цела кафеана

Водителката Лила Филиповска вчера во една скопска кафеана го прослави 47. роденден. Полна кафеана со гости кои беа дојдени на забавата на водителката. Лила сподели …

(Видео) Лила за роденденот распеа цела кафеана Прочитај повеќе »

(Фото) Лила шета со телохранители

Пет мажи ја чуваат познатата водителка Лила Филиповска на свадба во хотелот „Александар палас“, се пофали таа. Водителката на својот инстаграм-профил објави заедничката фотографија со …

(Фото) Лила шета со телохранители Прочитај повеќе »

(Фото) Мелита и Лила пред силиконите  

Поранешната водителка Мелита Ракичевиќ сѐ почесто привлекува внимание во медиумите. Повеќе поради изгледот отколку за нешто друго. Некогаш за неа се пишуваше како вљубеник во …

(Фото) Мелита и Лила пред силиконите   Прочитај повеќе »

Реклама за накит или трета свадба за Лила?

Познатата водителката Лила Филиповска на својот инстаграм-профил објави фотографија на која е со прстен на рака. „Дали да кажам да“, ги прашува таа своите фанови. …

Реклама за накит или трета свадба за Лила? Прочитај повеќе »

Лила проговори за смртта на татко ѝ

Македонската водителка Лила Филиповска јавно проговори за еден од најтешките моменти во нејзиниот живот, смртта на нејзиниот татко Милан. Таа за порталот „Женски магазин“ истакна дека …

Лила проговори за смртта на татко ѝ Прочитај повеќе »

Како изгледаше Лила пред десетина години?

Водителката на најгледаното квиз шоу Лила Стојановска важи за една од најатрактивните водителки на македонските тв екрани. Пред, но и зад камерите Лила изгледа секогаш …

Како изгледаше Лила пред десетина години? Прочитај повеќе »

Лила на обожавателите им прати жешка честитка од плажа!

Нашата позната водителка Лила Филиповска го ужива летото до последен сончев зрак. Продолжениот викенд за празникот таа го искористи за да ужива на плажа покрај …

Лила на обожавателите им прати жешка честитка од плажа! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Лила позира во Шпанија, а Сашко Коцев и постави незгодно прашање!

Познатата ТВ водителка Лила Стојановска во моментов е на одмор во Шпанија, а не пропушта ден да ги почести фановите со некоја фотографија од таму. …

(ФОТО) Лила позира во Шпанија, а Сашко Коцев и постави незгодно прашање! Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Тој е човекот кој ја погоди Лила Филиповска во срце

Убавата домаќинка на Се или нешто деновиве доби подарок со кој се пофали на социјалните мрежи. Лила некој ја изненади со роза и честитка со …

(ВИДЕО) Тој е човекот кој ја погоди Лила Филиповска во срце Прочитај повеќе »

(ФОТО) Лила го покажа свршеничкиот прстен?!

Лила Стојановска ја користи секоја слободна пригода за да го стартува автомобилот и на мапата да одбере некоја дестинација за летна забава и релаксација. Водителката …

(ФОТО) Лила го покажа свршеничкиот прстен?! Прочитај повеќе »

Ги израдува фановите на Инстаграм – Вака се тресе задникот на Лила во танга

Лила Стојановска на својот инстаграм-профил објави краток видеоклип со кој, рака на срце, ги израдува своите многубројни обожаватели. Сакајќи да им покаже на дамите што …

Ги израдува фановите на Инстаграм – Вака се тресе задникот на Лила во танга Прочитај повеќе »