невеста

Пијана невеста ги истепала мажот, кумот и свекрвата

33-годишна невеста во градот Арберг, Германија, кога се опијанила, почнала да ги тепа гостите на свадбата, пишуваат тамошните медиуми. Меѓу натепаните бил и младоженецот, кој, кога не …

Пијана невеста ги истепала мажот, кумот и свекрвата Прочитај повеќе »

(Видео) Младоженец среде свадба објави видео од невестата како има секс со мажот на сестра си

За време на свадбена прослава во Кина, додека младите се движеа кон олтарот, младоженецот пред сите гости откри дека неговата сопруга го изневерува со сопругот …

(Видео) Младоженец среде свадба објави видео од невестата како има секс со мажот на сестра си Прочитај повеќе »

Пијана невеста го претепа младоженецот на свадба

Една невеста, според соопштението на полицијата, испила премногу алкохол и во целосно алкохолизирана состојба почнала да се тепа со гостите на свадбата. Меѓу тепаните бил …

Пијана невеста го претепа младоженецот на свадба Прочитај повеќе »

(Фото) Се ожени Алекса, победникот на „Ѕвездите на гранд“

Младиот српски пејач Алекса Перовиќ се ожени со Милица Пајчин, со која чека бебе. 21-годишниот Алекса и Милица не правеле свадба, туку склучиле цивилен брак …

(Фото) Се ожени Алекса, победникот на „Ѕвездите на гранд“ Прочитај повеќе »

Венчаница од тантела и кристали за најхрабрите невести

Најновиот тренд венчаници на светски познатиот бренд „Проновиас“ претстави и венчаница за најхрабрите невести. Венчаницата изработена од тантела, со над 200 кристали, е всушност едноделни …

Венчаница од тантела и кристали за најхрабрите невести Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Тагата на оваа невеста се гледа и преку превезот – ова е најтажната свадба

Оваа невеста е дефинитивно најтажната што ќе ја видите некогаш. 22-годишната Матиона Худоидодова од Таџикистан се омажи за 22-годишен професор, кој изгледа воодушевен од свадбата иако …

(ВИДЕО) Тагата на оваа невеста се гледа и преку превезот – ова е најтажната свадба Прочитај повеќе »

Ја нарекувале „најгрдата невеста“ на светот: После шест години таа изгледа вака (фото)

Во 2011 година свадбата на оваа Русинка беше главна тема кога на интернет се појави нејзината фотографија во венчаница. Тогаш почнаа да пристигаат навреди од …

Ја нарекувале „најгрдата невеста“ на светот: После шест години таа изгледа вака (фото) Прочитај повеќе »

Убавата Ајшеѓул блескаше како невеста пред разводот со најпосакуваниот турски актер

Убавата Ајшеѓул од хит серијата „Мојот син“, или позната како Бурчин Терзиоглу, неколку години беше во брак со популарниот Саваш, а потоа се разведоа. Еве …

Убавата Ајшеѓул блескаше како невеста пред разводот со најпосакуваниот турски актер Прочитај повеќе »

Невеста од венчаница извадила пиштол и пукала во главата на мажот

Невеста е уапсена откако од венчаницата извадила пиштол и му се заканувала на сопругот само неколку часа по венчавката, јавува Би-Би-Си. Кејт Елизабет Ричард (25) …

Невеста од венчаница извадила пиштол и пукала во главата на мажот Прочитај повеќе »

Невеста легнала на под среде венчавка – Кога ќе дознаете кој е младоженецот, сѐ ќе ви биде јасно

Оваа невеста темелно си ја испланирала венчавката. Фустан, цвеќе, ресторан. Како и секоја невеста, сакала еден посебен ден поминат во друштво на најблиските. Професорката по …

Невеста легнала на под среде венчавка – Кога ќе дознаете кој е младоженецот, сѐ ќе ви биде јасно Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Невеста загина само неколку минути пред свадбата

Видео снимката на Бразилката Роземер Насименто Силва, која загина само неколку минути пред свадбата, го обиколи светот. Силва (32) од Сао Паоло сакала да го …

(ВИДЕО) Невеста загина само неколку минути пред свадбата Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Грозоморна судбина на бразилска невеста

Видео снимката на Бразилката Роземер Насименто Силва, која загина само неколку минути пред свадбата, го обиколи светот. Силва (32) од Сао Паоло сакала да го …

(ВИДЕО) Грозоморна судбина на бразилска невеста Прочитај повеќе »