саша поповиќ

Саша Поповиќ: Со Сузана имам секс секоја втора вечер

Саша Поповиќ (63) открил во „Ѕвездите на Гранд“ дека со сопругата води љубов секоја втора вечер! Тоа признание од него го извлекла Јелена Карлеуша, која …

Саша Поповиќ: Со Сузана имам секс секоја втора вечер Прочитај повеќе »

Саша Поповиќ на снимањето се појави со автомобил вреден 150.000 евра

Саша Поповиќ е еден од ретките од естрата кои без проблем можат да си дозволат што ќе посакаат,  особено кога станува збор за скапоцени автомобили, …

Саша Поповиќ на снимањето се појави со автомобил вреден 150.000 евра Прочитај повеќе »

Саша Поповиќ ѝ купил на баба Павлика орачи за трактор

Саша Поповиќ го исполнил ветувањето што ѝ го дал во февруари годинава на баба Павлика Јовичиќ. А тоа е дека ќе ѝ купи орачи за трактор. …

Саша Поповиќ ѝ купил на баба Павлика орачи за трактор Прочитај повеќе »

Саша Поповиќ негира дека ангажирал фенг шуи експерти

Откако во одделни медиуми се појавија информации дека Саша Поповиќ наводно ангажирал фенг шуи експерти, се огласил и самиот директор на „Гранд продукцијата“, кој наведел …

Саша Поповиќ негира дека ангажирал фенг шуи експерти Прочитај повеќе »

По Цеца, и Саша Поповиќ си купи бесна машина

Бројните естрадни ѕвези не пропуштија можност да го посетат Саемот на автомобили. Некои пазареа нови бесни машини, а Саша Поповиќ најмногу се задржа на штандот …

По Цеца, и Саша Поповиќ си купи бесна машина Прочитај повеќе »

Пиштол и куршуми чува дома сопругата на Саша Поповиќ

Српските медиуми пишуваа за деталите околу грабежот на Саша Поповиќ. Меѓу украдените предмети е и пиштол и куршуми . Пиштолот бил регистриран на име на …

Пиштол и куршуми чува дома сопругата на Саша Поповиќ Прочитај повеќе »

(Видео) Марија Шерифовиќ ограбена трипати

Марија Шерифовиќ трипати била цел на крадци. Нејзиниот дом бил ограбен повеќепати, а пејачката вели дека крадците заминале со големо богатство. Ова пејачката го открила …

(Видео) Марија Шерифовиќ ограбена трипати Прочитај повеќе »

Саша Поповиќ го ограбил близок пријател од естрадата?

Непознати крадци упаднале синоќа во вилата на Саша Поповиќ и го украле сефот заедно со уште 10 часовници вредни повеќе од 100.000 евра. Во грабежот …

Саша Поповиќ го ограбил близок пријател од естрадата? Прочитај повеќе »

Од „Гранд“ потврдија дека е украден сефот на Саша Поповиќ

Прес-службата на „Гранд продукција“ се огласи по повод грабежот на куќата на Саша Поповиќ, кој се случи во текот на претходниот ден. Од семејниот дом …

Од „Гранд“ потврдија дека е украден сефот на Саша Поповиќ Прочитај повеќе »

Обиена вилата на Саша Поповиќ, крадците го однеле сефот

Куќата на директорот на „Гранд“ продукција, Саша Поповиќ, стана цел на крадци. Како што пренесуваат медиумите, од вилата е украден сефот. Сопругата на Саша Поповиќ, …

Обиена вилата на Саша Поповиќ, крадците го однеле сефот Прочитај повеќе »

Саша Поповиќ проговори за посетата кај баба Ванѓа

Саша Поповиќ многу пати говореше за деновите во „Сладок грев“, кога тој прочуен југословенски бред хараше низ земјите во поранешна Југославија. Но, бендот се распаднал, …

Саша Поповиќ проговори за посетата кај баба Ванѓа Прочитај повеќе »

Брена во љубовна врска со Саша Поповиќ

Српската пејачка Лепа Брена во 1986 година почна љубовна врска со успешниот тенисер Боба Живојиновиќ.  Но, во шоуто „Фарма“ пејачката Весна Вукелиќ открила дека Брена …

Брена во љубовна врска со Саша Поповиќ Прочитај повеќе »

Таткото на Брена мислел дека Саша Поповиќ ќе ја прави кафанска пејачка

Во Србија неодамна се прикажуваше документарниот филм „Годините на Слатки грех“, со кој Лепа Брена и момците од нејзината група се сеќаваат на скоро 40 …

Таткото на Брена мислел дека Саша Поповиќ ќе ја прави кафанска пејачка Прочитај повеќе »

Саша Поповиќ направи естетска корекција на лицето

Директорот на „Гранд продукција“, Саша Поповиќ, одбил да зборува пред камерите поради отоци од естетската корекција што ја направил на лицето. „Вградив имплати, па имам …

Саша Поповиќ направи естетска корекција на лицето Прочитај повеќе »

ОФИЦИЈАЛНО: Ристе Ристески седнува на жешкото столче во „Ѕвездите на Гранд“

Победникот во последната сезона на „Ѕвездите на Гранд“, маестралниот Ристе Ристески на аудицијата закажана во Скопје за сабота (2-ри септември) ќе седне во претседателското столче …

ОФИЦИЈАЛНО: Ристе Ристески седнува на жешкото столче во „Ѕвездите на Гранд“ Прочитај повеќе »