снимка

Снимка од Тарантино како го брани Полански дека не силувал 13-годишно девојче

Снимка стара 15 години, во која Квентин Тарантино во емисија на водителот Хауард Стерн го брани својот колега, режисерот Роман Полански, кој е обвинет дека …

Снимка од Тарантино како го брани Полански дека не силувал 13-годишно девојче Прочитај повеќе »

По 15 години, Ума Турман објави снимка од несреќата за време на снимањето на „Убиј го Бил“

Актерката Ума Турман, за која со години се сметало дека е блиска пријателка на режисерот Квентин Тарантино, во неодамнешното интервју открила дека неговата непромислена одлука …

По 15 години, Ума Турман објави снимка од несреќата за време на снимањето на „Убиј го Бил“ Прочитај повеќе »

(видео) Бебе на снимка од ултразвук им мавта на своите родители

На снимка од ултразвук може да се забележи бебе кое додека сè уште е во утробата на мајка си им мавта на своите родители. Брачената …

(видео) Бебе на снимка од ултразвук им мавта на своите родители Прочитај повеќе »

Тајна снимка на масонски ритуал која го шокираше светот

На интернет се појави снимка на принесување жртви снимена со скриена камера, за која се тврди дека е направена во масонскиот храм во Турција. Снимката …

Тајна снимка на масонски ритуал која го шокираше светот Прочитај повеќе »

(Видео) Скијач направи снимка од ореол околу Сонцето

АП (САД) – На социјалните мрежи беше споделена снимка во која беше фатен редок прстен на светлина околу сонцето. Ефектот на атмосферата го опфати ниското …

(Видео) Скијач направи снимка од ореол околу Сонцето Прочитај повеќе »

Вељко објави снимка и случајно откри детаљ од вилата

Вилата на Цеца која се наоѓа во непосредна близина на Маракана е  една од најпознатите градби во Белград. Вилата плени поради самиот изглед, но и …

Вељко објави снимка и случајно откри детаљ од вилата Прочитај повеќе »

Застрашувачка снимка од она што пилотите го гледаат, а патниците не

Пилот од авионската компанија „Катар Ервејс Сандип Варма“ на својот твитер-профил го објавил слетувањето на авионот на аеродромот Квинстон во Нов Зеланд. Ако се плашите …

Застрашувачка снимка од она што пилотите го гледаат, а патниците не Прочитај повеќе »

Досега необјавена снимка од пукањето во Лас Вегас – Ова е доказ за повеќе убијци

Неодамна објавената снимка од масовното пукање во Лас Вегас покажала дека можно е да има повќе убијци кои пукале од повеќе различни типови на автоматско …

Досега необјавена снимка од пукањето во Лас Вегас – Ова е доказ за повеќе убијци Прочитај повеќе »

Снимка направена по убиството на Јелена – Зоран и Владимир фатени како се каат

Српската јавност беше шокирана од најновото видео што се појави на социјалните мрежи настанато по убиството на српската пејачка Јелена Марјановиќ. Имено, на истото може …

Снимка направена по убиството на Јелена – Зоран и Владимир фатени како се каат Прочитај повеќе »

Снимка од пред 22 години – Аркан со хит на Елвис Присли ја освои Цеца во емисијата

Аркан и Цеца гостуваа заедно во една емисија во 1995 година, а овој момент беше особено впечатлив. Жељко Ражнатовиќ Аркан гостуваше далечната 1995 година во …

Снимка од пред 22 години – Аркан со хит на Елвис Присли ја освои Цеца во емисијата Прочитај повеќе »

Најновата снимка од Полска го заинтересира светот: Дали е ова доказ дека постојат сирени?

Снимката која е направена во Полска ја обиколи планетата и ја „изненади“ светската јавност. Имено, таа претставува нов во низата докази дека сиренитее можеби постојат, …

Најновата снимка од Полска го заинтересира светот: Дали е ова доказ дека постојат сирени? Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Автентична снимка од соборувањето на српскиот пилот Миленко од страна на НАТО-авијацијата

Миленко го извлече помладиот пилот од кокпитот, влезе и полета кон родниот крај. Најпрвин се доближи до авионот и изјави: „Мајката ваша, нема вие да …

(ВИДЕО) Автентична снимка од соборувањето на српскиот пилот Миленко од страна на НАТО-авијацијата Прочитај повеќе »

Објавена забранета снимка на Александар Вучиќ: Еве што правел претседателот во Сараево за време на војната во Сараево!

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, е поранешен член и еден од лидерите на Српската радикална партија, а позната е и неговата улога во агресијата на …

Објавена забранета снимка на Александар Вучиќ: Еве што правел претседателот во Сараево за време на војната во Сараево! Прочитај повеќе »

Ана Савиќ чува снимка со Аца Лукас на својот „Инстаграм“

Снимката со Аца Лукас, на која тој пее еден од своите хитови, датира уште од ноември минатата година.Да се потсетиме, Ана ги негира шпекулациите дека …

Ана Савиќ чува снимка со Аца Лукас на својот „Инстаграм“ Прочитај повеќе »

Колкумина од нас би загинале во нуклеарна војна? – Од оваа снимка сите се плашат

Специјалистот за визуелизација на податоци Нил Халоран, објави видео кое го направил, а на кое е проценет бројот на жртви за време на нуклеарна војна. …

Колкумина од нас би загинале во нуклеарна војна? – Од оваа снимка сите се плашат Прочитај повеќе »

Поради оваа снимка Шерон Стоун ја доби улогата во „Ниски страсти“

Славната актерка објави снимка од аудицијата, каде конкурирала за улогата на Кетрин Тремел, во легендарното остварување на Пол Верховен. Шерон Стоун, е една од најпопуларните …

Поради оваа снимка Шерон Стоун ја доби улогата во „Ниски страсти“ Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Преку 38.000 прегледи за два часа – Цеца со новата снимка го сруши интернетот

Подгответе се за забава – напиша фолк ѕвездата. Цеца Ражнатовиќ повторно го привлече внимание на своите обожаватели. Фолк ѕвездата на Инстаграм објави снимка која за …

(ВИДЕО) Преку 38.000 прегледи за два часа – Цеца со новата снимка го сруши интернетот Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Се појави првата снимка од тепањето на пејачот Ера

Неколку момци се расправаа со Ојданиќ поради пари, а тој се колнеше во децата дека парите се негови. Инцидентот на саемот, каде беше нападнат Ера …

(ВИДЕО) Се појави првата снимка од тепањето на пејачот Ера Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) 20.000 прегледи за два часа – Александра објави секси снимка во бикини

Ѕвездата на „Гранд“ привлече огромно внимание со овој видео материјал.Александра Пријовиќ е една од најпопуларните млади српски пејачки. Таа, како и многуте познати личности, редовно …

(ВИДЕО) 20.000 прегледи за два часа – Александра објави секси снимка во бикини Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Оваа секси снимка на Бритни Спирс е прегледана преку 2 милиони пати – Еве зошто

Американската музичка ѕвезда објави снимка од тренингот со која ги воодушеви голем број од нејзините фанови. Бритни Спирс е една од најпопуларните пејачки во светот, …

(ВИДЕО) Оваа секси снимка на Бритни Спирс е прегледана преку 2 милиони пати – Еве зошто Прочитај повеќе »

Scroll to Top