сопругата

Почина сопругата на Трајко Вељановски

По кратко и тешко боледување почина Сузана Вељаноска, сопруга на експретседателот на Собранието, Трајко Вељановски. Зад себе остави две полнолетни деца и сопруг. Погребот ќе …

Почина сопругата на Трајко Вељановски Прочитај повеќе »

Митар Мириќ на својот фејсбук профил ја покажа сопругата

За Митар Мириќ се врзуваат многу пропиени и непреспиени ноќи. Тој го стекна статусот на легендарен пејач на народни песни, на драго срце говори за …

Митар Мириќ на својот фејсбук профил ја покажа сопругата Прочитај повеќе »

Дозволил да го касне змија затоа што го оставила сопругата

Арслан Валеев (31) од Санкт Петерсбург е познат руски видеоблогер и експерт за змии. Познатиот Русин ја снимил својата смрт откако дозволил да биде каснат …

Дозволил да го касне змија затоа што го оставила сопругата Прочитај повеќе »

Мирка заплака и ја прегрна сопругата на Љубиша Самарџиќ

Меѓу многуте јавни личности што дојдоа да се простат од славниот актер беше и Мирка Васиљевиќ. На Новите гробишта во Белград денеска во 13 часот …

Мирка заплака и ја прегрна сопругата на Љубиша Самарџиќ Прочитај повеќе »

Се онесвестила кога го фатила сопругот во љубовен клинч со кумот

Речиси и да нема човек во Пригорје кој не се згрозил од неодамнешниот настан, кој во голем дел претставуваше шок за тамошните жители, но имало …

Се онесвестила кога го фатила сопругот во љубовен клинч со кумот Прочитај повеќе »

Стомачни за десетка – Се соблече сопругата на Амиџиќ

Даниела Димитровска со најновите фотографии од плажа покажа дека изгледа совршено, иако многумина говореа дека била преслаба. Сопругата на водителот Огењен Амиџиќ, Даниела Димитровска, иако …

Стомачни за десетка – Се соблече сопругата на Амиџиќ Прочитај повеќе »

Дино Мерлин никогаш не ја има покажано во јавност неговата сопруга

Популарниот пејач Дино Мерлин со својата сопруга зпочнал љубовна врска кога имал 17 години. Иако со многу љубов и внимание, Мерлин говори за своите најблиски, …

Дино Мерлин никогаш не ја има покажано во јавност неговата сопруга Прочитај повеќе »

(ФОТО) Се соблече сопругата на Бојан Лексингтон и направи хаос

Александра Васковиќ објави слики од море и ги остави сите без текст. Атрактивната Александра Васковиќ, сопругата на Бојана Васковиќ, пејачката од „Лексингтон бенд“, објави слики …

(ФОТО) Се соблече сопругата на Бојан Лексингтон и направи хаос Прочитај повеќе »

Го сликнаа Калиниќ со сопругата – Кога ќе видите каде му е раката ќе се шокирате

Погледнете ја безобразната фотографија која актерот и водител ја објави на својот Инстаграм. Милан Калиниќ веќе неколку дена престојува во Грција, каде ужива заедно сопругата …

Го сликнаа Калиниќ со сопругата – Кога ќе видите каде му е раката ќе се шокирате Прочитај повеќе »

(ФОТО) Даниел Кајмакоски со сопругата и синчето Давид

Нашиот популарен пејач Даниел Кајмакоски неодамна стана татко за прв пат и со сопругата Кристина го добија синчето Давид. Даниел на социјалните мрежи објави заедничка …

(ФОТО) Даниел Кајмакоски со сопругата и синчето Давид Прочитај повеќе »

(ФОТО) Сопругата на Лукас се соблече и покажа со што располага

Поради аферите кои ги следеа во последно време, сопругата на Аца Лукас, на својот Инстаграм профил провоцира со фотаграфиите кои ги објавува. Овојпат таа објави …

(ФОТО) Сопругата на Лукас се соблече и покажа со што располага Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Стилист секој ден и прави различни фризури на сопругата

Мет Фугати е познат стилист во Холивуд кој редовно е задолжен за фризурите на познатите ѕвезди. Тој заедно со својата девојка одлучиле да направат мал …

(ВИДЕО) Стилист секој ден и прави различни фризури на сопругата Прочитај повеќе »

(ФОТО) Жељко Самарџиќ по 40 години брак ЈАВНО призна дека ја изневерил сопругата

Познатиот пејач откри дека сепак бил неверен во неговата емотивна врска со сопругата Маја.Жељко Самарџиќ и ден денешен важи за миленик меѓу жените. Популарниот пејач …

(ФОТО) Жељко Самарџиќ по 40 години брак ЈАВНО призна дека ја изневерил сопругата Прочитај повеќе »

Додека играчот на Ливерпул е на подготовки, сопругата се слика во минијатурно бикини

Сопругата на фудбалерот на Ливерпул Роберто Фирмино често знае да објави провокативни фотографии на својот Инстаграм профил, а овој пат таа се надмина себеси. Лариса …

Додека играчот на Ливерпул е на подготовки, сопругата се слика во минијатурно бикини Прочитај повеќе »

Повторно вљубена? – Сопругата на Лукас објави фотографија но еден коментар ја издаде

Додека Аца Лукас ужива во врската со сеуште мажената девојка Бранислава, неговата сопруга Соња ужива во ноќниот живот. Често на нејзиниот Инстаграм профил може да …

Повторно вљубена? – Сопругата на Лукас објави фотографија но еден коментар ја издаде Прочитај повеќе »

Тоа што Иван и го кажа на сопругата Јелена, е фантазија за секоја жена

Иван Босилјчиќ ја покажа својата романтична страна и сликовито опиша колку ја сака својата сопруга. Актерот Иван Бисилјчиќ, кој е шест години во брак со …

Тоа што Иван и го кажа на сопругата Јелена, е фантазија за секоја жена Прочитај повеќе »

(ФОТО) Калиниќ ја фати сопругата за задник, но сите се прашуваа која е другата до него?!

Спиеш ли мирно, кралу на Инстаграм – напиша актерот и водител на „Пинкови ѕвездички“ Милан Калиниќ знае како да се забавува со оние кои го …

(ФОТО) Калиниќ ја фати сопругата за задник, но сите се прашуваа која е другата до него?! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Јелена Розга го гушна инструментот на своето момче

Хрватската поп кралица Јелена Розга не престанува да изненадува. Што со песните од новиот албум „Модерна жена“, што со видоспотовите, стајлингот, фотографиите… А кога сме …

(ФОТО) Јелена Розга го гушна инструментот на своето момче Прочитај повеќе »