Вака

Големата љубов на Тоше Проески – Вака денеска изгледа Андријана Будимир

Андријана Будимир, долгогодишната девојка на Тоше Проески, по неговата смрт пред речиси десет години се повлече од јавноста, а за нивната врска, повеќе не сака …

Големата љубов на Тоше Проески – Вака денеска изгледа Андријана Будимир Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Вака постапуваат со вашиот багаж на аеродром – Еве зошто куферите ви се изгребани или се губат

После ваков однесуваше следеа откази. Ако некогаш сте се прашале како персоналот на аеродром, се однесува кон вашиот багаж, додека го внесува во авионот или …

(ВИДЕО) Вака постапуваат со вашиот багаж на аеродром – Еве зошто куферите ви се изгребани или се губат Прочитај повеќе »

Вака ќе преживеете срцев удар дури и да сте сами: Доволно е да го правите ова

Многумина можат да доживеат инфаркт додека не стигне Брзата помош само ако прават една работа. На многу луѓе кои доживуваат инфаркт им нема помош, бидејќи …

Вака ќе преживеете срцев удар дури и да сте сами: Доволно е да го правите ова Прочитај повеќе »

Вака дечкото на Наташа Беквалац реагираше кога дозна дека пејачката е трудна

Лука Лазукиќ и пред вестите за бременоста на Наташа Беквалац, подготви романтично изненадување за неа. Пејачката Беквалац и нејзиниот дечко, како што се зборува, се …

Вака дечкото на Наташа Беквалац реагираше кога дозна дека пејачката е трудна Прочитај повеќе »

(ФОТО) Не стигна да испозира – Вака Анастасија изгледа, кога Цеца ќе ја сликне

Анастасија Ражнатовиќ секогаш објавува фотки на кои е целосно средена. Наследничката на Цеца овој пат не стигна да испозира на сликата, затоа што ја сликна …

(ФОТО) Не стигна да испозира – Вака Анастасија изгледа, кога Цеца ќе ја сликне Прочитај повеќе »

(ФОТО) Беше најубава жена во Југославија – Денес изгледа вака

Ана Сашо од Сплит која беше Мис на Југославија, беше една од најубавите и најзгодни жени. Таа беше прогласена за мис во 1982. година, а …

(ФОТО) Беше најубава жена во Југославија – Денес изгледа вака Прочитај повеќе »

(ФОТО) Се разведоа по само 5 месеци – Вака изгледа Селма денеска

Популарниот пејач Дадо Полумента и учителката по веронаука Селма Мекиќ се венчаа на 12 декември 2012 година во Нови Пазар, а на свадбената веселба присуствувал …

(ФОТО) Се разведоа по само 5 месеци – Вака изгледа Селма денеска Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Вака малата принцеза покажа кој е “газда”

Војвотката од Кембриџ и принцот Вилијам имаа мал проблем и тоа пред будното око на папараците, кога нивната ќеркичка Шарлот почна да плаче и не …

(ВИДЕО) Вака малата принцеза покажа кој е “газда” Прочитај повеќе »

Најскапа промена на естрадата – Стоја веќе не изгледа вака

Фолкерката Стоја изгледа повторно се одлучила за хируршки зафат. Стоја направила целосно затегнување, била на липосукција на нзете, рацете, целото тело. Операцијата траела час и …

Најскапа промена на естрадата – Стоја веќе не изгледа вака Прочитај повеќе »

(ФОТО) Се сеќавате на лошата Руби? – Денес таа изгледа вака

Повеќе од 10 години поминаа откако, скоро целиот регион полуде по популарната актерка Барбара Мори која ја толкуваше улогата на лошата Руби. Таа остави голем …

(ФОТО) Се сеќавате на лошата Руби? – Денес таа изгледа вака Прочитај повеќе »

(ФОТО) Никој не би поверувал дека вака живеат Ева Мендез и Рајан Гослинг

Благодарение на 14-те Оскар номинации кои ги доби филмот „La la land“, во кој Рајан Гослинг ја игра, актерот сега има можност да ја дигне …

(ФОТО) Никој не би поверувал дека вака живеат Ева Мендез и Рајан Гослинг Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Вака Исмаил ја прослави победата во „Пинкови Ѕвездички“

Исмаил Делија со колегите од „Пинкови ѕвездички“, ја славеше победата на ова натпреварување. Иако полни 10 месеци беа конкурентни и жестокот се натпреваруваа, суперфиналистите на …

(ВИДЕО) Вака Исмаил ја прослави победата во „Пинкови Ѕвездички“ Прочитај повеќе »

ФОТО: Повеќе не изгледа вака – Тамара го промени имиџот!

Дали ви се допаѓа промената кај поранешната учесничка на „Фарма“?Тамара Џуриќ се враќа на секојдневниот живот, откако некое време мина во билница поради операцијата на …

ФОТО: Повеќе не изгледа вака – Тамара го промени имиџот! Прочитај повеќе »

Scroll to Top