Беквалац

Беквалац снима љубовна песна за Лука Лазукиќ

Српската пејачка Наташа Беквалац деновиве ќе влезе во да ја сними својата нова песна, љубовна балада што за неа ја напиша нејзиниот кум. Песната е биографска, а …

Беквалац снима љубовна песна за Лука Лазукиќ Прочитај повеќе »

Беквалац ја отпиша ќерка си од училиште и го напушта Белград

Српската поп-ѕвезда Наташа Беквалац максимално ужива во трудничките денови и ги избегнува медиумските појавувања со оглед на тоа што треба да се породи во март. …

Беквалац ја отпиша ќерка си од училиште и го напушта Белград Прочитај повеќе »

Наташа Беквалац објави фотографија од плажата каде денес ќе се венча

Наташа Беквалац и Лука Лазукиќ денеска ќе се венчаат на Ибица, а на романтичната венчавка ќе присуствуваат околу 30 нивни блиски пријатели и членови на …

Наташа Беквалац објави фотографија од плажата каде денес ќе се венча Прочитај повеќе »

Бремената Наташа Беквалац покажа колку навистина има килограми

Наташа Беквалац се обиде да ја измами нутриционистката, но на крајот мораше да признае колку се здебелила за време на бременоста. Пејачката Наташа Беквалац, која …

Бремената Наташа Беквалац покажа колку навистина има килограми Прочитај повеќе »

Засолниште од 200.000 евра – Трудната Наташа Беквалац и нејзиниот дечко се селат од Белград

„Наташа реши да си замине од Белград поради бременоста. Лука ниту една секунда не размислуваше, како од пуша и рече дека се согласува со нејзината …

Засолниште од 200.000 евра – Трудната Наташа Беквалац и нејзиниот дечко се селат од Белград Прочитај повеќе »

Наташа Беквалац потврди дека е трудна – Еве што рече за тоа дека по втор пат ќе стане мајка

Пејачката и нејзиниот нов дечко Лука Лазукиќ имаат причина за славје, затоа што е точно дека чекаат бебе. По неофицијалните информации дека Наташа Беквалац е …

Наташа Беквалац потврди дека е трудна – Еве што рече за тоа дека по втор пат ќе стане мајка Прочитај повеќе »

(ФОТО) Дечкото на Наташа Беквалац прослави роденден – Ја соблече маичката и ги дувна свеќичките

Лука Лазукиќ во друштво на пријателите го прослави својот 37 роденден.Дечкото на Наташа Беквалац, на неговата роденденска забава, која беше одржана на фарма, дојдоа бројни …

(ФОТО) Дечкото на Наташа Беквалац прослави роденден – Ја соблече маичката и ги дувна свеќичките Прочитај повеќе »

Вака дечкото на Наташа Беквалац реагираше кога дозна дека пејачката е трудна

Лука Лазукиќ и пред вестите за бременоста на Наташа Беквалац, подготви романтично изненадување за неа. Пејачката Беквалац и нејзиниот дечко, како што се зборува, се …

Вака дечкото на Наташа Беквалац реагираше кога дозна дека пејачката е трудна Прочитај повеќе »

(ФОТО) Поранешниот на Наташа Беквалац ја соблече маичката, а девојките одлепија поради неговите стомачни

Владо Вукасновиќ повторно ги фрли во транс припадничките на поубавиот пол.Некогашниот дечко на Наташа Беквалац, Владо повторно ги израдува девојките, откако победникот на „Syrvivor“, објави …

(ФОТО) Поранешниот на Наташа Беквалац ја соблече маичката, а девојките одлепија поради неговите стомачни Прочитај повеќе »

(ФОТО) Што ли и направи??? – Мажите во шок, Наташа Беквалац повеќе не е русокоса

Наташа Беквалац важи за една од најубавите Србинки и не залудно ја нарекуваат барбика од Нови Сад. Убавата Наташа изгледа вака без препознатливиот знак, плавата …

(ФОТО) Што ли и направи??? – Мажите во шок, Наташа Беквалац повеќе не е русокоса Прочитај повеќе »

Наташа Беквалац: Алергична сум на лажни морали и лицемерие

Веќе неколку дена Наташа Беквалац ја промовира својата нова песна под името „Црта“, а според првичните реакции, изгледа дека ова ќе биде уште еден нов …

Наташа Беквалац: Алергична сум на лажни морали и лицемерие Прочитај повеќе »

(ФОТО) Беквалац го покажа окото во емисија, гледачите вџашени

Пејачката Наташа Беквалац беше гостинка во една спрска емисија, а нејзината фризура која го прекри речиси половина од лицето, привлече огромно внимание кај публиката. Пејачката …

(ФОТО) Беквалац го покажа окото во емисија, гледачите вџашени Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Наташа Беквалац доколку е машко би ја одбрала Милица Павловиќ

Наташа Беквалац ја поткачи Милица Павловиќ и на необичен начин ги прокоментира трачевите дека Милица е наклонета на својот пол. Во стандардната рубрика „или или“, …

(ВИДЕО) Наташа Беквалац доколку е машко би ја одбрала Милица Павловиќ Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Наташа Беквалац се отвори пред Амиџиќ, за разводот со Дача и новиот дечко

Наташа во првата емисија по разводот ги изнесе деталите и причинте за разводот од Љуба Јовановиќ, а незаобиколна тема беше Данило Икодиновиќ. Наташа Беквалац за …

(ВИДЕО) Наташа Беквалац се отвори пред Амиџиќ, за разводот со Дача и новиот дечко Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Го покажа задникот, па подвлече црта – Три минути со лудата секси Наташа Беквалац

Наташа Беквалац по едногодишна пауза се врати на сцената никогаш попровокативна, со спотот за песната „Црта“.Година дена по албумот „Оригинал“, кој ги собори сите рекорди …

(ВИДЕО) Го покажа задникот, па подвлече црта – Три минути со лудата секси Наташа Беквалац Прочитај повеќе »

(ФОТО) Наташа Беквалац во прегратка на својата љубов Лука

Наташа Беквалац веќе некое време ужива во љубовта со Лук Лазукиќ, за кого се верува дека навистина е љубовта на нејзиниот живот, бидејќи нема проблем …

(ФОТО) Наташа Беквалац во прегратка на својата љубов Лука Прочитај повеќе »

Scroll to Top