девојката

Девојката од спотот „Деспасито“ се појави во проѕирен фустан на „Греми“ наградите

Во неделата, на 28 јануари, на доделувањето на „Греми“ наградите признанието за најдобра песна го освои хитот на Бруно Маркс – That’s What I Like. …

Девојката од спотот „Деспасито“ се појави во проѕирен фустан на „Греми“ наградите Прочитај повеќе »

Ед Ширан се вери со љубовта од средношколските денови

Откако лани Ед Ширан изјави дека е спремен да стапне на лудиот камен со најдобра другарка од средно, светот беше во исчекување кога и како тој ќе …

Ед Ширан се вери со љубовта од средношколските денови Прочитај повеќе »

Се огласи девојката што направила 50 операции за да личи на Анџелина Џоли

Целиот свет веќе ја запозна Сара Табар (19), тинејџерката од Иран, која направила 50-ина пластични операции за да личи на актерката Анџелина Џоли, пренесува unilad.co.uk. …

Се огласи девојката што направила 50 операции за да личи на Анџелина Џоли Прочитај повеќе »

Криста била девојката што му го чувала партиското благо на Тито

Јосип Броз Тито своето партиско богатство го криел кај Криста Ѓорѓевиќ од Загреб. Таа била лице од највисока доверба на тогашното раководство на Комунистичката парија. …

Криста била девојката што му го чувала партиското благо на Тито Прочитај повеќе »

Руските милијардери чекаат девојката да наполни 18 години па ги земаат за жени

Успешните и богати Руси ги преплавија социјалните мрежи на кои објавуваат заеднички фотографии со своите помлади сопруги.Секоја жена која е постара од својот партнер, неретко …

Руските милијардери чекаат девојката да наполни 18 години па ги земаат за жени Прочитај повеќе »

Девојката која изјави дека имало повеќе од еден напаѓач во Лас Вегас пронајдена мртва

Кимберли Шухомел, која го преживеа масакрот во Лас Вегас и која тврдеше дека имало повеќе напаѓачи кои биле вклучени во истиот, е пронајдена мртва. Таа …

Девојката која изјави дека имало повеќе од еден напаѓач во Лас Вегас пронајдена мртва Прочитај повеќе »

(ФОТО) Постарите ќе се сетат на оваа југословенска реклама и девојката Ана

Сите југоносталгичари се сеќаваат на рекламата за Пипи, во која главна улога имаше југословенската убавица Ана, која денес има 54 години, но сеуште изгледа неверојатно. …

(ФОТО) Постарите ќе се сетат на оваа југословенска реклама и девојката Ана Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Девојката го изневерувала па тој реши јавно да ја посрамоти

На интернет може да најдете еден куп снимки на кои разочаран поединци им се одмаздуваат на неверните партнери, но има неколку кои се издвојуваат, како …

(ВИДЕО) Девојката го изневерувала па тој реши јавно да ја посрамоти Прочитај повеќе »

(ФОТО) Девојката на Андрија покажа опасно добар задник во бикини

Александра Томиќ веќе покажа како изгледа во бикини, но, на најновата фотка мажите целосно треснаа на земја. Девојката на Андрија Милошевиќ, актерката Александра Томиќ, во …

(ФОТО) Девојката на Андрија покажа опасно добар задник во бикини Прочитај повеќе »

Пресврт: Екс девојката на Аца Лукас повеќе не сака да молчи

Според пишувањата изгледа дека бившата девојка на Аца Лукас очигледно е во турбулентен период од својот живот. По раскинувањето со пејачот Бранислава одлучи да се …

Пресврт: Екс девојката на Аца Лукас повеќе не сака да молчи Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Ауууу Софија! – Кога ќе ја видите девојката на фудбалерот Адем во бикини, ќе останете со отворена уста

Манекенката Софија Милошевиќ навистина изгледа одлично.Таа е една од најатрактивните Србинки. Девојката на фудбалерот Адем Љајиќ, во моментов престојува во Соединетите Американски Држави, поточно во …

(ВИДЕО) Ауууу Софија! – Кога ќе ја видите девојката на фудбалерот Адем во бикини, ќе останете со отворена уста Прочитај повеќе »

(ФОТО) Девојката на Стоилов е сирена во бикини!

Ракометарот на европскиот шампион Вардар, Стојанче Стоилов  веќе подолго време е во врска со струмичанката Катерина. Тие уживаат во љубовта и го користат секој слободен …

(ФОТО) Девојката на Стоилов е сирена во бикини! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Девојката на Иван Тодориќ за прв пат го покажа трудничкото стомаче

Милица Михајловиќ, девојката на Иван Тодориќ со кого чека дете, го покажа за прв пат трудничкиот стомак во јавноста. Милица ја мина вечерта со пријателките …

(ФОТО) Девојката на Иван Тодориќ за прв пат го покажа трудничкото стомаче Прочитај повеќе »

(ФОТО) Тазе девојката на Аца Лукас, веќе почна со пластичните операции

Новата девојка на Аца Лукас, Бранислава, деновиве беше во центарот на вниманието со голем број фотки, и изјави за врската со фолкерот. Иако нивната врска …

(ФОТО) Тазе девојката на Аца Лукас, веќе почна со пластичните операции Прочитај повеќе »

(ФОТО) Погледнете ја задницата на најсекси девојката на светот од само 30 сантиметри

Емили Ратајковски го покажа задникот, и мажите одлепија. Манекенката Емили Ратајковски веќе некоглу години, ги излудува сите со своите облини, кои безсрамно ги покажува, а …

(ФОТО) Погледнете ја задницата на најсекси девојката на светот од само 30 сантиметри Прочитај повеќе »

„Најсекси“ девојката од Гранд со својот танц го „стопи“ мониторот

Погледнете како ѕвездата на „Гранд“ Теа Таировиќ провокативно џускаше со хитот „Shape Of You“. Теа Таировиќ, сопственичката на најдобриот задник на „Гранд“ продукцијата, повторно го …

„Најсекси“ девојката од Гранд со својот танц го „стопи“ мониторот Прочитај повеќе »

(ФОТО) Запознајте ја девојката на Саша Ковачевиќ

Саша Ковачевиќ повторно е заљубен. Популарниот пејач повеќе од два месеци е во врска со Зорица Тасовиќ, поранешна мисица. Секси бринетата иам 28 години, разведена …

(ФОТО) Запознајте ја девојката на Саша Ковачевиќ Прочитај повеќе »

(ФОТО) Девојката на фудбалерот Адем излезе надвор без долен веш

Младата манекенка во последните 5 дена, два пати ги изненади обожавателите со жешки фотки, на кои јасно се гледа дека нема долен веш. Софија Милошевиќ …

(ФОТО) Девојката на фудбалерот Адем излезе надвор без долен веш Прочитај повеќе »

(ФОТО) Девојката на Аца Лукас без срам на Инстаграм

Аца Лукас и неговата нова девојка Бранислава деновиве се во центарот на вниманието и одлучија повеќе да не ја кријат својата врска. Девојката на Лукас …

(ФОТО) Девојката на Аца Лукас без срам на Инстаграм Прочитај повеќе »