русокоса

(Видео) Како изгледала Јелена Розга пред 20 години

Во 1996 година хрватската публика првпат ја видела 18-годишната Јелена Розга. Таа на фестивалот „Дора“ се претставила со нумерата „Аха“, а неколку години подоцна стана …

(Видео) Како изгледала Јелена Розга пред 20 години Прочитај повеќе »

Српската пејачка со години беше русокоса, сега го промени имиџот

Иако долгата руса коса беше нејзиниот заштитен знак, Невена Божовиќ сепак одлучи малку да го промени својот нов изглед и сите ги изненади. Невена одлучи …

Српската пејачка со години беше русокоса, сега го промени имиџот Прочитај повеќе »

Кога ќе ја погледнете оваа русокоса убавица, веднаш ќе заборавите на Ким Кардашијан

Убавицата со новото секси селфи, ги фрли сите во транс..Нивес Целзиус, хрватската старлета и пејачка со српско потекло, може да се пофали со облините. Многу …

Кога ќе ја погледнете оваа русокоса убавица, веднаш ќе заборавите на Ким Кардашијан Прочитај повеќе »

Згодна плавуша ја крена температурата на „Филип Втори“ арената

Жешко е на трибините на „Филип Втори“ арената каде за неполни 15 минути ќе почне мега пресметката од европскиот Суперкуп. Трибините на нашата најголема фудбалска …

Згодна плавуша ја крена температурата на „Филип Втори“ арената Прочитај повеќе »

(ФОТО) Нова боја на коса за промена на фаталната русокоса Шакира

Колумбиската пејачка Шакира со години беше верна на русите коси… Затоа многумина и заборавија каква боја на коса имаше на почетокот на кариерата. Според фотографиите на …

(ФОТО) Нова боја на коса за промена на фаталната русокоса Шакира Прочитај повеќе »

(ФОТО) Ноќна мора за мажите – Нема да ви се верува како оваа русокоса си го уништила моторот

Последните денови на Фејсбук, особено машките се потсмеваат на една француска русокоса девојка која успеала целосно да го уништи својот автомобил. Имено, сакала да стави …

(ФОТО) Ноќна мора за мажите – Нема да ви се верува како оваа русокоса си го уништила моторот Прочитај повеќе »

(ФОТО) Што ли и направи??? – Мажите во шок, Наташа Беквалац повеќе не е русокоса

Наташа Беквалац важи за една од најубавите Србинки и не залудно ја нарекуваат барбика од Нови Сад. Убавата Наташа изгледа вака без препознатливиот знак, плавата …

(ФОТО) Што ли и направи??? – Мажите во шок, Наташа Беквалац повеќе не е русокоса Прочитај повеќе »

(ФОТО) Александар Радојичиќ одлепи по згодната русокоса

Актерот и манекенката неодамна ги потврдија гласините дека се заедно, па сега и јавно уживаат во врската. Актерот Александар Радјичиќ, веќе долго време е во …

(ФОТО) Александар Радојичиќ одлепи по згодната русокоса Прочитај повеќе »

(ФОТО) ПОВЕЌЕ НЕ Е РУСОКОСА – Заборавете на оваа Карлеуша!

Јелена Карлеуша веднаш по доаѓањето од Турција реши да го промени тоа што жените најчесто го менуваат – фризурата. По жешките фотки со кои секојдневно …

(ФОТО) ПОВЕЌЕ НЕ Е РУСОКОСА – Заборавете на оваа Карлеуша! Прочитај повеќе »

ВИДЕО: Шарлиз Терон глуми во „Атомска русокоса“

Холивудската актерка Шарлиз Терон ќе се појави во акцискиот филм „Атомска русокоса“, кој е рангиран во категоријата 16+ . Филмот нема да има класична светска …

ВИДЕО: Шарлиз Терон глуми во „Атомска русокоса“ Прочитај повеќе »

ВИДЕО: Жежок танц на македонската убавица Марјана – Фановите полудеа

Познатата македонска манекенка Марјана Стојановска, обожава да објавува провокативни фотографии, но овојпат ги израдува своите фанови со „жежок„ танц на летниот хит „Дспасито„ Погледнет како …

ВИДЕО: Жежок танц на македонската убавица Марјана – Фановите полудеа Прочитај повеќе »