Задник

(Видео) Демонстрант си го покажа задникот во вестите на РТС

На вчерашните протести во Белград демонстрант се соблече гол во моментот кога на српската државна телевизија РТС одеше директен пренос од протестите во вестите. Во моментот …

(Видео) Демонстрант си го покажа задникот во вестите на РТС Прочитај повеќе »

Изберете костим за капење според обликот на задникот

Ако сакате да носите костим за капење што совршено ќе одговара на вашето тело, долниот дел изберете го според обликот на задникот, а не тој што …

Изберете костим за капење според обликот на задникот Прочитај повеќе »

(Фото) Канје Вест се пали на големи задници

Минатата недела американскиот музичар Канје Вест јавно ја искажа својата поддршка за американскиот претседател Доналд Трамп. Тој на „Твитер“ напиша дека го сака Трамп. На …

(Фото) Канје Вест се пали на големи задници Прочитај повеќе »

(Видео) Вежби за задник како Ким Кардашјан

Британската Кортни Блек пред неколку години се борела со анорексија. Во моментот таа има 20 години и е личен тренер на многу личности. Истовремено, има многубројни …

(Видео) Вежби за задник како Ким Кардашјан Прочитај повеќе »

Двојничката на Меган Фокс има најсекси газе во светот

20 годишната Клаудија Аленде од Бразил стана хит на социјалните мрежи, поради својата неверојатна сличност со актерката Меган Фокс. Таа учевствуваше на натпреварот „Мис Бум …

Двојничката на Меган Фокс има најсекси газе во светот Прочитај повеќе »

ВИДЕО: Задникот на девојката на новата ѕвезда на Ливерпул ќе ве остави без зборови

Алекс Окслејд Чемберлејн треба да направи трансфер од Арсенал во Ливепул. Како секој фудбалер и него го следат убавите девојки. Негова партнерка е пејачката на британскиот …

ВИДЕО: Задникот на девојката на новата ѕвезда на Ливерпул ќе ве остави без зборови Прочитај повеќе »

Бијонсе како Кардашијан – планира да стави вештачки гради и задник

Популарната пејачка Бијонсе која неодамна стана и мајка на близнаци, едвај чека да се врати назад на сцената – работа која бара од неа да …

Бијонсе како Кардашијан – планира да стави вештачки гради и задник Прочитај повеќе »

ФОТО: Наташа Малинкова во теретана со полугол задник

Пејачката Наташа Малинкова се уште напорно вежба за да изгледа одлично на плажа. Малинкова објави фотографија од теретана каде што ги покажа стомачните мускули, но …

ФОТО: Наташа Малинкова во теретана со полугол задник Прочитај повеќе »

(ФОТО) Девојката на Андрија покажа опасно добар задник во бикини

Александра Томиќ веќе покажа како изгледа во бикини, но, на најновата фотка мажите целосно треснаа на земја. Девојката на Андрија Милошевиќ, актерката Александра Томиќ, во …

(ФОТО) Девојката на Андрија покажа опасно добар задник во бикини Прочитај повеќе »

(ФОТО) Рада Манојловиќ се соблече во танга, па објасни зошто има најдобар задник во цел „Гранд“

И понатаму најзгодната меѓу жените во „Гранд“ на базен покажа зошто со години наназад ја носи оваа титула. И нема намера да се одрекне од …

(ФОТО) Рада Манојловиќ се соблече во танга, па објасни зошто има најдобар задник во цел „Гранд“ Прочитај повеќе »

(ФОТО) Задник опасен како леопард – Јелена на 48 години се соблече во танга бикини

Јелена Бабиќ-Алимпиќ во моментов ужива во породилниот одмор на Малта, а фановите ги почести со својата позадина. И таа покажа како изгледа кога ќе се …

(ФОТО) Задник опасен како леопард – Јелена на 48 години се соблече во танга бикини Прочитај повеќе »

(ФОТО) КАКОВ ЗАДНИК – Грујиќ го покажа ПРЕЗГОДНОТО тело во бикини

Ѕвездата на „Гранд“ привлече големо внимание на своето летување. Катарина Грујиќ секако важи за една од најзгодните пејачки на естрадата. Овие денови таа ужива на …

(ФОТО) КАКОВ ЗАДНИК – Грујиќ го покажа ПРЕЗГОДНОТО тело во бикини Прочитај повеќе »

ФОТО: Вака изгледа задникот на Џесика Палашоска во бела танга!

Фолкерката Џесика Палашоска објави нови фотографии на социјалните мрежи со кои ги полуде мажите. Македонската фолкерка Џесика Палашоска ги полуде мажите со најновите фотографии на …

ФОТО: Вака изгледа задникот на Џесика Палашоска во бела танга! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Кога ќе го видите задникот на Министерка од овој агол, ќе ви биде јасно зошто нејзиниот дечко е вистински среќник

Едита Арадиновиќ повторно го запали Инстаграм, а во прашање се фотографии со нејзината посилна половина. Згодната Едита редовно провоцира со секси фотки во различни изданија …

(ФОТО) Кога ќе го видите задникот на Министерка од овој агол, ќе ви биде јасно зошто нејзиниот дечко е вистински среќник Прочитај повеќе »

(ФОТО) Сандра Африка го истури совршениот задник, а машките зинаа

Сандра Африка повторно ја рапламна фантазијата на припадниците на посилниот пол. Сандра Африка важи за една од најатрактивните девојки на естрадата. Таа на Инстаграм го …

(ФОТО) Сандра Африка го истури совршениот задник, а машките зинаа Прочитај повеќе »

(ФОТО) Калиниќ ја фати сопругата за задник, но сите се прашуваа која е другата до него?!

Спиеш ли мирно, кралу на Инстаграм – напиша актерот и водител на „Пинкови ѕвездички“ Милан Калиниќ знае како да се забавува со оние кои го …

(ФОТО) Калиниќ ја фати сопругата за задник, но сите се прашуваа која е другата до него?! Прочитај повеќе »

Scroll to Top