дечко

Дојавила бомба за да ја спречи свадбата на бившиот дечко

Љубоморна девојка од Чешка за да ја спречи свадбата на бившиот дечко дојавила во полиција дека е подмретната бомба во општинската зграда во Хостина каде …

Дојавила бомба за да ја спречи свадбата на бившиот дечко Прочитај повеќе »

Лидија Вукиќевиќ три години среќна со помладиот дечко

Српската глумица Лидија Вукиќевиќ отсекогаш велела дека не може да живее без љубов. Иако неколку пати во јавноста призна дека има помлад дечко, таа првпат …

Лидија Вукиќевиќ три години среќна со помладиот дечко Прочитај повеќе »

Беше згодниот дечко на Саманта од „Сексот и градот“ – Девојките се уште лудуваат по него

Саманта секогаш била со добри фраери, а денеска девојките и жените со насмевка се присетуваат, на некои од нејзините дечковци, дури и по 13 години.Прочуената …

Беше згодниот дечко на Саманта од „Сексот и градот“ – Девојките се уште лудуваат по него Прочитај повеќе »

Дечко и клекна и ја запроси, но само една реченица потоа беше доволна да го исфрли од својот живот

Клои тврди дека дечкото ја терал да јаде што повеќе за да не би била привлечна на другите момци. Постојат многу начини да разговарате со …

Дечко и клекна и ја запроси, но само една реченица потоа беше доволна да го исфрли од својот живот Прочитај повеќе »

Турците ја обвинија Лима дека го изневерила нејзиниот дечко, турскиот писател Хару

По пишувањето на локалните медиуми дека наводно го изневерила дечкото, турскиот писател Метина Хару, Лима преку Инстаграм жестоко возврати.Откако турските медиуми објавија текст во кој …

Турците ја обвинија Лима дека го изневерила нејзиниот дечко, турскиот писател Хару Прочитај повеќе »

Засолниште од 200.000 евра – Трудната Наташа Беквалац и нејзиниот дечко се селат од Белград

„Наташа реши да си замине од Белград поради бременоста. Лука ниту една секунда не размислуваше, како од пуша и рече дека се согласува со нејзината …

Засолниште од 200.000 евра – Трудната Наташа Беквалац и нејзиниот дечко се селат од Белград Прочитај повеќе »

(ФОТО) Секси Министерка конечно го покажа лицето на својот згоден дечко

Сега и повеќе од јасно е поради што Едита Арадиновиќ себично ја чува својата посилна половина. Пејачката Едита веќе подолго време на социјалните мрежи објавува …

(ФОТО) Секси Министерка конечно го покажа лицето на својот згоден дечко Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Таа живее како бебе – Носи пелени, а дечко и глуми дека и е татко

Џес сака да носи пелени и да пие од шишенце. Дваесет и едногодишната девојка сака да живее како вистинско бебе. Оваа девојка беше жртва на …

(ВИДЕО) Таа живее како бебе – Носи пелени, а дечко и глуми дека и е татко Прочитај повеќе »

(ФОТО) Мама се врати порано од работа – „Тајниот дечко“ мораше со часови да се крие под креветот

Ова е уште еден доказ дека тајните врски немаат смисла. Оваа млада двојка, долго време ја криеле врката, а кога нејзината мајка еден ден се …

(ФОТО) Мама се врати порано од работа – „Тајниот дечко“ мораше со часови да се крие под креветот Прочитај повеќе »

Беа неразделни, а сега ШОК! – Јелена раскина со дечко и, а со суров коментар СТАВИ ТОЧКА НА СЕ!

Јелена Круниќ за прв пат јавно соопшти дека раскинала со Даки, кого го нарече својот доживотна љубов. Откако драстично ја промени бојата на косата, па …

Беа неразделни, а сега ШОК! – Јелена раскина со дечко и, а со суров коментар СТАВИ ТОЧКА НА СЕ! Прочитај повеќе »

(ВИДЕ) „ГЛЕДАЈ СЕГА“ – Рада збесна од љубомора во живо поради секси сцените на дечко и со манекенката во спотот

Позната е како искрена личност, а Рада и овој пат беше целосно природна, и без натегања одговараше на новиот спот на дечкото Харис Берковиќ. По …

(ВИДЕ) „ГЛЕДАЈ СЕГА“ – Рада збесна од љубомора во живо поради секси сцените на дечко и со манекенката во спотот Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Дечко за пример – Познатиот актер ги посети родителите, а со неговиот гест ги воодушеви сите на Инстаграм

Милан Васиќ покажа дека има баш убаво домашно воспитание:Тој е еден од најпопуларните актери на младата генерација и сјаен лик. Актерот го посети Велико Ропотово …

(ВИДЕО) Дечко за пример – Познатиот актер ги посети родителите, а со неговиот гест ги воодушеви сите на Инстаграм Прочитај повеќе »

СКАНДАЛ – Дчеко дошол на секс кај Зорана, па го привела полицијата – Сослушана е и блогерката

Зорана Јовановиќ и нејзиниот дечко во неделата утрото на врата и заѕвоне непознато момче, со тврдење дека блогерката лично го повикала во станот.Српската модна блогерка, …

СКАНДАЛ – Дчеко дошол на секс кај Зорана, па го привела полицијата – Сослушана е и блогерката Прочитај повеќе »

(ФОТО) Адријана Лима ја објави првата слика во кревет со новиот дечко

Една од најубавите жени на светот, конечно и самата ја потврди љубовта со турскиот писател Метин ХараИакосите се надеваа на помирување со Марко Јариќ, од …

(ФОТО) Адријана Лима ја објави првата слика во кревет со новиот дечко Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Наташа Беквалац се отвори пред Амиџиќ, за разводот со Дача и новиот дечко

Наташа во првата емисија по разводот ги изнесе деталите и причинте за разводот од Љуба Јовановиќ, а незаобиколна тема беше Данило Икодиновиќ. Наташа Беквалац за …

(ВИДЕО) Наташа Беквалац се отвори пред Амиџиќ, за разводот со Дача и новиот дечко Прочитај повеќе »

(ФОТО) Додека ќерката на Цеца жари и пали на Кипар, еве како си поминува нејзиниот дечко

Новиот дечко на Анастасија Џорџе објави фотка на Инстаграм, додека неговата поубава половина се капе на Кипар. Анастасија Ражнатовиќ ужива веќе долго време на Кипар …

(ФОТО) Додека ќерката на Цеца жари и пали на Кипар, еве како си поминува нејзиниот дечко Прочитај повеќе »

(ФОТО) Кортни Кардашијан на летување со нејзиниот дечко

Изгледа дека Кортни Кардашијан конечно стави точка на врската со Скот Дисиком, затоа што се чини дека ужива како никошта претходно со новиот дечко! Нејзиниот …

(ФОТО) Кортни Кардашијан на летување со нејзиниот дечко Прочитај повеќе »