досега

(ВИДЕО) Се појави ново видео од убиената Јелена

Во јавноста се појави приватно видео од Јелена Крсмановиќ Марјановиќ, пејачката на Гранд  која беше ѕверски убиена. Погледнете како храбрата жена тренирала. Ова е уште …

(ВИДЕО) Се појави ново видео од убиената Јелена Прочитај повеќе »

Скопјани засрамете се – Во градов врие од несовесни возачи

На Фејсбук страната на Ѕидот на сообраќајниот срам се појави фотографија на која сите станари од околните згради ги паркирале своите возила на спротивната страна …

Скопјани засрамете се – Во градов врие од несовесни возачи Прочитај повеќе »

Зошто досега во Италија не се случија терористички напади?

Зошто во Италија, како земја во која има еден куп туристи, засега не се случил ниту еден смртоносен напад на џихадистите? Многу европски земји веќе …

Зошто досега во Италија не се случија терористички напади? Прочитај повеќе »

(ФОТО) Како е можно досега никој да не ја забележал огромната лузна на лицето на Дара Бубамара

Иако секојдневно ја прекрива со силна шминка и фотошоп, последната фотографија јасно ја покажа лузната на лицето. Дара Бубамара секогаш води сметка за тоа како …

(ФОТО) Како е можно досега никој да не ја забележал огромната лузна на лицето на Дара Бубамара Прочитај повеќе »

Невидена фотографија досега – Марија Шерифовиќ со долга коса!

Ова е до сега не видена фотографија од Марија Шерифовиќ која е направена пред 15 години во една емисија. Марија тогаш не била позната, а …

Невидена фотографија досега – Марија Шерифовиќ со долга коса! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Ријалити ѕвездата со најпровокативната фотка досега

Русокосата секс – бомба баш се разголи. Ријалити ѕвезда Кортни Стоден, повторно шокираше светот. Овој пат, убавицата на Инстаграм објави фотка на која ги покри …

(ФОТО) Ријалити ѕвездата со најпровокативната фотка досега Прочитај повеќе »

ДИЗНИ ја криеше ОВАА тајна со децении – Чудно како не сме го приметиле ова досега?

Ако некогаш сте имале „дежа ву“, чувство додека ги гледате прочуените цртани, сте биле во право, еве и зошто. Без Дизни цртаните филмови тешко можеме …

ДИЗНИ ја криеше ОВАА тајна со децении – Чудно како не сме го приметиле ова досега? Прочитај повеќе »

(ФОТО) Каја Остојиќ во жешко издание – Пејачката се сончаше покрај базенот

Каја Остојиќ со провокативни фотки начисто ги споулаве мажите.Пејачката Катарина Остојиќ Каја продолжи да објавува провокативни слики од одморот, а во центарот на внимание беа …

(ФОТО) Каја Остојиќ во жешко издание – Пејачката се сончаше покрај базенот Прочитај повеќе »

(ФОТО) Ева Заева во едно од најжешките изданија досега

Погледнете го ова секси издание на Ева Струмичанката Ева Заева објави фотографија на Инстаграм на која носи прекрасен костим за капење. Станува збор за едноделен модел инспириран …

(ФОТО) Ева Заева во едно од најжешките изданија досега Прочитај повеќе »

(ФОТО) Цеца никогаш досега немала волку долга коса

Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ во моментов престојува во Будва и ужива со својата ќерка Анастасија и пријателите. Таа и Анастасија, а посебно Цеца, се средила …

(ФОТО) Цеца никогаш досега немала волку долга коса Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Ова го немате видено досега – Ги соблече чевлите и почна да сече нокти во автобус

Изгледа луѓето заборавија каде се прават некои основни хигиенски навики. Овој пензионер решил да си ги исече ноктите додека се вози на вториот кат во …

(ВИДЕО) Ова го немате видено досега – Ги соблече чевлите и почна да сече нокти во автобус Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Згодна до болка: Марјана во најсексапилно издание до сега

Марјана Станојковска нема фотографија на која не зрачи со сексапил. Но, последните во низата на нејзиниот Фејсбук профил ги оставија без здив нејзините обожаватели. Марјана …

(ВИДЕО) Згодна до болка: Марјана во најсексапилно издание до сега Прочитај повеќе »

(ФОТО) Меланија во најсмелата креација досега – Сите зборуваат за нејзиниот фустан

Првата дама на САД, Меланија Трамп, го следеше својот сопруг Доналд на собирот кој се одржа во сојузната држава Охајо, а странските медиуми не можат …

(ФОТО) Меланија во најсмелата креација досега – Сите зборуваат за нејзиниот фустан Прочитај повеќе »

(ФОТО) Досега невидена фотографија од минатото на Кристијан Голубовиќ

Кристијан Голубовиќ моментално издржува затворска казна, а е еден од ретките лоши момчиња од асфалтот кои и понатаму се живи. Групата “Легенде деведесетих” објави досега …

(ФОТО) Досега невидена фотографија од минатото на Кристијан Голубовиќ Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Ова не сте го виделе во Дневникот досега – Водителот откри што носи под масата

Водителот на „Дневник“ Бранко Веселиновиќ и неговиот колега од спортската редакција Александар Аца Стојановиќ, објави интересна фотка на Инстаграм.Сите оние кои ја следат емисијата „Дневник …

(ВИДЕО) Ова не сте го виделе во Дневникот досега – Водителот откри што носи под масата Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) ЖЕНИТЕ ПАДНАА ВО ТРАНС! – Саша Ковачевиќ позираше во најшмекерското издание досега – Го покажа и бицепсот

Пејачот повторно ги израдува припадничките на поубавиот пол.Саша Ковачевиќ одамна е миленик кај девојките, а сега и дополнително ги израдува. Тој на Инстаграм ја објави …

(ВИДЕО) ЖЕНИТЕ ПАДНАА ВО ТРАНС! – Саша Ковачевиќ позираше во најшмекерското издание досега – Го покажа и бицепсот Прочитај повеќе »

(ФОТО) Ријана со досега никогаш поголеми гради – Сите се ѕвереа во неа

Музичката ѕвезда привлече огромно внимание на еден настан во Лондон. Ријана важи за една од најпосакуваните жени на планетата. Овој пат, музичката ѕвезда повторно се …

(ФОТО) Ријана со досега никогаш поголеми гради – Сите се ѕвереа во неа Прочитај повеќе »

БОМБЕТИНА! – Заборавете на досегашната Милица Павловиќ – Ова е нејзиното најжешко издание досега

Пејачката во Будва гордо ги истакна своите атрубути, и тоа во минимален фустан и во никогаш пожешка поза.Милица Павловиќ неодамна ги изнеади сите во провокативен …

БОМБЕТИНА! – Заборавете на досегашната Милица Павловиќ – Ова е нејзиното најжешко издание досега Прочитај повеќе »

Заборавете како сте правеле палачинки досега

Од само две состојки направете си вкусни палачинки кои можете да ги јадете неограничено. Тие немаат лактоза, глутен и рафиниран шеќер. Ви требаат само банани …

Заборавете како сте правеле палачинки досега Прочитај повеќе »