направи

(ФОТО) Неверојатно што успеа да направи од овошје и зеленчук

Полската уметничка и фотографка, Ана Токарска, ги израдува своите обожаватели, со реалистични портрети, користејќи исклучиво овошје и зеленчук. Вели дека за серијата на овие дела …

(ФОТО) Неверојатно што успеа да направи од овошје и зеленчук Прочитај повеќе »

(ФОТО) ГРАДИ СТАТУИ – Индира на 52 години облече бикини, па со брутална поза направи хаос

Пејачката објави фотка во бикини и во целосно природно издание, без шминка, и со несредена, морска фризура. Иако не позираше на плажа, Индира Радиќ ги …

(ФОТО) ГРАДИ СТАТУИ – Индира на 52 години облече бикини, па со брутална поза направи хаос Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Го замоли Џастин Тимберлејк да му го поддржи бебето – А тоа што го направи пејачот го воодушеви целиот свет

Популарниот пејач испадна вистински цар на еден голф турнир на кој учествуваше. Тимберлејк учествуваше на еден голф натпревар во Соединетите Американски Држави, а со својот …

(ВИДЕО) Го замоли Џастин Тимберлејк да му го поддржи бебето – А тоа што го направи пејачот го воодушеви целиот свет Прочитај повеќе »

(ФОТО) Рибља Чорба направи спектакл за паметење

Добро расположените Бора и членовите од бендот „растураа“ до раните утрински часови, се додека публиката со нив цел глас ги пееше нивните многубројни хитови. Еден …

(ФОТО) Рибља Чорба направи спектакл за паметење Прочитај повеќе »

(ФОТО) Јелена Розга со краток шорц направи лудница на журката

Секси издание на хрватската музичка ѕвезда. Јелена Розга секако е една од најубавите пејачки на подрачјето на поранешна Југославија. Хрватската музичка ѕвезда може да се …

(ФОТО) Јелена Розга со краток шорц направи лудница на журката Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Цеца направи хаос на концертот! – Она што го облече ги изненади сите

Фолк ѕвездата ја наполни дискотеката во Будва, а на концертот покрај нејзините деца, имаше и голем број од нејзините пријатели од Србија.Неколку часа откако Цеца …

(ВИДЕО) Цеца направи хаос на концертот! – Она што го облече ги изненади сите Прочитај повеќе »

(ФОТО) Популарниот српски пејач направи тетоважа во има на љубовта

Многу луѓе не знаат како да ја искажат љубовта па се трудат на најразлични начини , да ја искажат љубовта  па често пати избираат и …

(ФОТО) Популарниот српски пејач направи тетоважа во има на љубовта Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Таа е брутално секси на глисер – Направи ПОЛН ПОГОДОК, а интернетот чадеше

Бојана Ристивојевиќ е една од омилените лица на „Хепи“ телевизија, а кога ќе се соблече е вистинска секс – бомба. Водителката на „Парови“, Бојана Ристивојевиќ, …

(ВИДЕО) Таа е брутално секси на глисер – Направи ПОЛН ПОГОДОК, а интернетот чадеше Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Лукас се сними со новата девојка – Сите зборуваат за ова што го направи

Аца синоќа имаше настап во Мостар, каде ја поведе и новата девојка, Бранислава Пашаљиќ. Откако пред неколку дена го зема синот во Лозница, па и …

(ВИДЕО) Лукас се сними со новата девојка – Сите зборуваат за ова што го направи Прочитај повеќе »

(ФОТО) И вие ќе почнете да собирате железни пари, кога ќе видите што направи овој Кинез

Еден маж од Кина со години штедел ковани парички и на тој начин собрал доволно, за да си купи нов автомобил! Сите тие железни пари …

(ФОТО) И вие ќе почнете да собирате железни пари, кога ќе видите што направи овој Кинез Прочитај повеќе »

Ја однесе надвор од Србија, и со една слика Аца Лукас направи војна на интернет

Пејачот ужива со помладата девојка која веќе ја запозна со голем број на пријатели и соработници. Аца Лукас не се одвојува од Бранислава Пашјлија, со …

Ја однесе надвор од Србија, и со една слика Аца Лукас направи војна на интернет Прочитај повеќе »

Давид откри што планира да направи за Александра и нејзината ќеркичка

Пејачот донесе одлука која, судејќи според неговите зборови, за ништо нема намера да ја промени. Александра Суботиќ и Давид Драгојевиќ започнаа заеднички живот во нејзината …

Давид откри што планира да направи за Александра и нејзината ќеркичка Прочитај повеќе »

ФОТО: Манекенката која направи пауза поради злоставување на интернет, се врати посилна од кога било

На прв поглед Дуцки Тутх, изгледа како Барбика. Манекенката со потекло од Судан и Австралија, со својата појава, го воодушеви Инстаграм, но патот до нејзиниот …

ФОТО: Манекенката која направи пауза поради злоставување на интернет, се врати посилна од кога било Прочитај повеќе »