синот

За смртта на синот на Фидел Кастро одговорен е неговиот чичко Раул

Најстариот син на поранешниот лидер на Куба, Фидел Кастро Дијаз Баларт, кој во време на смртта на кубанскиот лидер работел како нуклеарен физичар, извршил самоубиство …

За смртта на синот на Фидел Кастро одговорен е неговиот чичко Раул Прочитај повеќе »

(Фото) Го фотографирале синот на Путин во автобус

На социјалните мрежи се прошири фотографија од едно момче од градскиот превоз во Русија, кое со својот изглед неверојатно потсетува на Владимир Путин. Некои дури …

(Фото) Го фотографирале синот на Путин во автобус Прочитај повеќе »

Синот на Ким Кардашијан и Кање Вест итно префрлен во болница

Синот на светски познатата двојка Ким Кардашијан и Кање Вест минатиот четврток е примен во болница. Како што пишуваат светските медиуми, малиот Сејнт  мина три …

Синот на Ким Кардашијан и Кање Вест итно префрлен во болница Прочитај повеќе »

Шабан Шаулиќ се плаши син му да не остане беќар

Во интервју за српските медиуми, пејачот Шабан Шаулиќ зборува за својот син и открива за што најмногу му замерува.Еден од најпознатите српски пејачи, покрај успешната …

Шабан Шаулиќ се плаши син му да не остане беќар Прочитај повеќе »

(Видео) Цеца и Анастасија на свадба на син на српски бизнисмен

Ѓорѓе Мичуновиќ, синот на бизнисменот Бране Мичуновиќ, се ожени со својата избраничка Зорана. Свадбата беше направена во познатиот хотел „Сплендид“, а меѓу гостите беа многу …

(Видео) Цеца и Анастасија на свадба на син на српски бизнисмен Прочитај повеќе »

Владимир ја фрлил убиената Јелена во каналот, а синот Зоран го издрогирал

Најновите информации кои доаѓаат од медиумите во Србија говорат дека Владимир Марјановиќ бил учесник во бруталното убиство на пејачката Јелена. Според информациите на полициските извори …

Владимир ја фрлил убиената Јелена во каналот, а синот Зоран го издрогирал Прочитај повеќе »

„Кога синот ми умираше мислев дека нема да издржам“- Oва бил најтешкиот момент од животот на Љубиша

Легендата на српската и југословенската кинематографија Љубиша Самарџиќ почина завчера а 81-годишна возраст после долга и тешка болест. Животот не го мазел, но омилениот Смоки …

„Кога синот ми умираше мислев дека нема да издржам“- Oва бил најтешкиот момент од животот на Љубиша Прочитај повеќе »

Лепа Брена објави селфи со синот – Сите и порачаа дека се исти

Лепа Брена уживаше во семејниот ручек со сопругот Бобан и синовите Виктор и Стефан. Лепа Брена со Виктор Живојиновиќ уживаше во новоотворениот ресторан на Филип …

Лепа Брена објави селфи со синот – Сите и порачаа дека се исти Прочитај повеќе »

Синот на Гоца Божиновска гол во када со девојка – Дали е ова неговата нова љубов?

Мирко Шијан продолжува со провокативните фотографии на Инстаграм, а овој пат вистинско изненадување за сите е тоа што не позираше сам. Мирко Шијан, синот на …

Синот на Гоца Божиновска гол во када со девојка – Дали е ова неговата нова љубов? Прочитај повеќе »

Цеца објави фотографија со Вељко од која интернетот чади – девојките полудеа

Обожавателките особено беа воодушевени од оваа фотографија на синот на Цеца. Пејачката повторно го привлече вниманието со новата објава на „Инстаграм“. На својот профил на …

Цеца објави фотографија со Вељко од која интернетот чади – девојките полудеа Прочитај повеќе »

Синот на Лепа Брена ја улови најзгодната од „Ѕвездите на Гранд“

Стефан Живојиновиќ, синот на пејачката Лепа Брена, според пишувањата на српските медиуми е во љубовна врска која ја крие од јавноста. Наводно, тој е во …

Синот на Лепа Брена ја улови најзгодната од „Ѕвездите на Гранд“ Прочитај повеќе »

Сека ја објави најемотивната фотка со синот Јаков

Фотографијата за пет часа собра повеќе од 30.000 лајкови. Сека Алексиќ веќе одамна ужива во мајчинството, а нејзиниот син Јаков и е се. Фолк ѕвездата …

Сека ја објави најемотивната фотка со синот Јаков Прочитај повеќе »

(ФОТО) Го продава индексот на синот – 4 години стар, а изгледа како нов

Духовита понуда на хрватските огласи.Огласите имаат интересна понуда овие денови. Еден веројатно разочаран родител постави понуда на студентската книшка на синот, кој очигледно не бил …

(ФОТО) Го продава индексот на синот – 4 години стар, а изгледа како нов Прочитај повеќе »

Сека конечно го покажа синот Јаков: Преслатко мало момче

Пејачката Сека Алексиќ, пред помалку од една година на свет го донесе малиот Јаков, кој е нејзина прва радост. Таа ја најавила и неговата роденденска …

Сека конечно го покажа синот Јаков: Преслатко мало момче Прочитај повеќе »

(ФОТО) По драмата за старателството, Северина на одмор со синот

Покрај големиот број настапи, Северина успева да најде време за своето семејство, односно летното уживање со нив. Пејачката, Игор и малиот Александар моментално уживаат на семеен …

(ФОТО) По драмата за старателството, Северина на одмор со синот Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) ЗА ПРВ ПАТ ПРЕД КАМЕРА СО БЕБЕТО – Јелена во прошетка со синот

Да знаев колку е прекрасно чувството и колку тоа ќе го промени човек од корен, сигурно досега веќе би имала две, можеби три деца, изјави …

(ВИДЕО) ЗА ПРВ ПАТ ПРЕД КАМЕРА СО БЕБЕТО – Јелена во прошетка со синот Прочитај повеќе »

(ФОТО) Поранешната девојка на синот на Цеца ги излуде сите на Инстаграм со фотки во бикини

Водителката Ксенија Бујишиќ е вистинска убавица. Минатата година Вељко Ражнатовиќ беше во врска со младата популарна водителка Ксенија Бујишиќ. Оваа убавица прилично е активна на …

(ФОТО) Поранешната девојка на синот на Цеца ги излуде сите на Инстаграм со фотки во бикини Прочитај повеќе »