пејачката

Цеца во тесни фармерки и тексас-јакна на забава во ресторан

Фолк-ѕвездата Цеца Ражнатовиќ пристигна на родеденот на модниот креатор Саша Видиќ во обични фармерки, тексас-јакна и со собрана коса. Присутните кои се најдоа во ресторанот …

Цеца во тесни фармерки и тексас-јакна на забава во ресторан Прочитај повеќе »

Пејачката Едита мора на итна операција

Популарната млада пејачка Едита Арадиновиќ ќе мора да направи пауза во кариерата поради здравствени проблеми. Пејачката ќе мора да оди на итна операција поради полипи …

Пејачката Едита мора на итна операција Прочитај повеќе »

Фолк-пејачката Стојне Николова промовира три спота

Фолк пејачката Стојне Николова вечера во скопскиот ресторан „Рагуза“ промовираче  три видео записи за песните „Тебе ти припаѓам“, „На друг не давај ме“, „Мелем за …

Фолк-пејачката Стојне Николова промовира три спота Прочитај повеќе »

Лепа Брена уловена во Трговски центар – пејачката се подготвува за најлудата ноќ

Папраците ја сликале Лепа Брена на шопинг во познат трговски центар во Белград. Папарацото на Курир ја сликал газдарицата на Гранд како ги обиколува продавницте. …

Лепа Брена уловена во Трговски центар – пејачката се подготвува за најлудата ноќ Прочитај повеќе »

Пејачката Вера Матовиќ ја има највредната куќа на естрадата во Србија

Кога станува збор за луксузните вили на естрадата, најчесто се споменуваат имињата на Драгана Мирковиќ, Лепа Брена и Саша Поповиќ.Сепак, највредната куќа е во сопственост …

Пејачката Вера Матовиќ ја има највредната куќа на естрадата во Србија Прочитај повеќе »

Не е во бикини, но оваа фотографија на Марија Шерифовиќ им се допадна на сите

Летниот одмор за Марија Шерифовиќ и официјално е завршен, па пејачката се враќа на новите обврски.Марија Шерифовиќ објави фотографија на Инстаграм со која направи хаос …

Не е во бикини, но оваа фотографија на Марија Шерифовиќ им се допадна на сите Прочитај повеќе »

„Пуштете ме“ – Емотивно збогување на пејачката од легендарниот Љубиша Самарџиќ

Синоќа регионов го растажи веста за заминувањето на Љубиша Самарџиќ Смоки, којпочина на 81-годишна возраст. Поедини јавни личности преку друштвените мрежи се збогуваа од актерот, …

„Пуштете ме“ – Емотивно збогување на пејачката од легендарниот Љубиша Самарџиќ Прочитај повеќе »

(ФОТО) Ова е новата љубов на Елена Ристеска – Пејачката јавно му изрази љубов

Вчера Елена Ристеска преку својот Инстаграм профил му го честиташе роденденот на својот шминкер Даниел Николовски и откри колку го сака, но секако пријателски, со …

(ФОТО) Ова е новата љубов на Елена Ристеска – Пејачката јавно му изрази љубов Прочитај повеќе »

(ФОТО) Карлеуша во пресекси жолт фустан – Пејачката се појави без градник

Јелена Карлеуша овој пат ги возбуди фановите во жол долг фустан, кој ги откри сите нејзини облини. На неа редовно и оди од рака да …

(ФОТО) Карлеуша во пресекси жолт фустан – Пејачката се појави без градник Прочитај повеќе »

Рада е расположена, ако сака и Раста – Се крчка нешто меѓу раперот и пејачката

„Ако е расположен, јас секогаш сум за“, изјави пејачката. Рада Манојловиќ, една од најзгодните српски пејачки и најави дека ќе се појави наскоро со нова …

Рада е расположена, ако сака и Раста – Се крчка нешто меѓу раперот и пејачката Прочитај повеќе »

Вака дечкото на Наташа Беквалац реагираше кога дозна дека пејачката е трудна

Лука Лазукиќ и пред вестите за бременоста на Наташа Беквалац, подготви романтично изненадување за неа. Пејачката Беквалац и нејзиниот дечко, како што се зборува, се …

Вака дечкото на Наташа Беквалац реагираше кога дозна дека пејачката е трудна Прочитај повеќе »

Марија Шерифовиќ влубена до уши – Нема да ви се верува во кого е затрескана пејачката

Марија Шерифовиќ си ја пронашла среќата во нова врска со атрактивна девојка од Лос Анџелес поради што често патува во САД. Тие двете се запознале …

Марија Шерифовиќ влубена до уши – Нема да ви се верува во кого е затрескана пејачката Прочитај повеќе »

(ФОТО) Меѓу сите бугарски секси ѕвезди и Елена Велевска – Вака пејачката го најави новиот спот!

Деновиве Елена Велевска е во Бугарија… на море! Не на одмор, туку работно. Го снимаше видеото за новата песна! Како нов ексклузивец на нивната „Паинер …

(ФОТО) Меѓу сите бугарски секси ѕвезди и Елена Велевска – Вака пејачката го најави новиот спот! Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Друштвото за заштита и проучување на птици остро ја осуди пејачката

„Во ситуација кога убивањето на дивите животни е желба за трофеи и убедувањето за нивната наводно голема вредност на општа појава, аранжмани во музичкиот спот …

(ВИДЕО) Друштвото за заштита и проучување на птици остро ја осуди пејачката Прочитај повеќе »

(ФОТО) Раста објави фотка од трудната Ана – Погледнете како пејачката изгледа пред пораѓањето

Поп ѕвездата е во 9 месец од бременоста, а на почетокот ан август на свет ќе го донесе првото дете.Стефан Џуриќ Раста и Ана Николиќ …

(ФОТО) Раста објави фотка од трудната Ана – Погледнете како пејачката изгледа пред пораѓањето Прочитај повеќе »

(ФОТО) Братот на Ана Николиќ демантираше дека пејачката се породила

Портпаролот и брат на познатата пејачка Марко Николиќ изјави дека се во прашање дезинформации. Иако на големо се збодуваше дека Ана Николиќ во ноќта меѓу …

(ФОТО) Братот на Ана Николиќ демантираше дека пејачката се породила Прочитај повеќе »

Тешки моменти за Милица – Пејачката се здоби со повреда на градите

Популарната пејачка на Гранд Милица Тодоровиќ која плени со својата појава каде и да отиде е главниот шегобиец во секоја емисија. Убавата пејачка признала дека …

Тешки моменти за Милица – Пејачката се здоби со повреда на градите Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Пејачката ги устури градите под мостот и најави што ќе гради тука

Љупка одлучи да се фрли во инвестиции, а српските репортери и предложија да отвори ресторан со свое име во кое ќе може да го изрази …

(ВИДЕО) Пејачката ги устури градите под мостот и најави што ќе гради тука Прочитај повеќе »

(ФОТО) Пејачката Малинкова знае како да провоцира

Нашата пејачка Наташа Малинкова ги следи светските трендови и не се плаши да покаже гола кожа. Нејзиното извајано тело често го истакнува со соодветен моден избор, …

(ФОТО) Пејачката Малинкова знае како да провоцира Прочитај повеќе »