Цеца

(ВИДЕО) Синот на Лепа Брена проговори за помирувањето меѓу Цеца и Карлеуша

Стефан Живојиновиќ, кој вплови во музичките води, вели дека би сакал да сними дует со две познати пејачки. Синот на фолк ѕвездата Лепа Брена, вплови …

(ВИДЕО) Синот на Лепа Брена проговори за помирувањето меѓу Цеца и Карлеуша Прочитај повеќе »

(ФОТО) Што бараат Брена, Јелена и Цеца пред концерт

Светските ѕвезди на своите рајдер листи имаат неверојатни побарувања, балканските пејачи и пејачки се далеку по скромни. Еве што бараат пред и по концерт. Шабан …

(ФОТО) Што бараат Брена, Јелена и Цеца пред концерт Прочитај повеќе »

(ФОТО) Малата на Цеца покажа нешто повеќе од што требаше

Свесна за својот изглед, Анастасија нема никаков проблем да секојдневно го покажува своето исончано тело. Анастасија Ражнатовиќ продолжува да објавува фотки од Кипар, а последните …

(ФОТО) Малата на Цеца покажа нешто повеќе од што требаше Прочитај повеќе »

(ФОТО) Додека ќерката на Цеца жари и пали на Кипар, еве како си поминува нејзиниот дечко

Новиот дечко на Анастасија Џорџе објави фотка на Инстаграм, додека неговата поубава половина се капе на Кипар. Анастасија Ражнатовиќ ужива веќе долго време на Кипар …

(ФОТО) Додека ќерката на Цеца жари и пали на Кипар, еве како си поминува нејзиниот дечко Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Цеца призна на колку години ја изгубила невиноста

Српската дива Светлана Ражнатовиќ Цеца, беше гостинка во познатото српско шоу на Огнен Амиџич, па тој и постави интересно и незгодно прашање. Тој ја праша …

(ВИДЕО) Цеца призна на колку години ја изгубила невиноста Прочитај повеќе »

ФОТО: ЦЕЛОСНО ОПУШТЕНИ НА КИПАР – Синот на Цеца ужива со новата девојка

Вељко Ражнатовиќ со друштвото, но и атрактивна „црнка“, и се придружи на сестра му Анастасија на Кипар. Тој заедно со сестра му и друштвото ужива …

ФОТО: ЦЕЛОСНО ОПУШТЕНИ НА КИПАР – Синот на Цеца ужива со новата девојка Прочитај повеќе »

АНАСТАСИЈА И ЈАС ЗНАЕМЕ ШТО Е ВИСТИНА – Луна Џогани, за кавгата со ќерката на Цеца

Луна Џогани и Анастасија Ражнатовиќ беа нераздвојни уште од основно школо, па нивното пријателство делуваше нераскинливо, но пред повеќе од година дена, и двете прекинаа …

АНАСТАСИЈА И ЈАС ЗНАЕМЕ ШТО Е ВИСТИНА – Луна Џогани, за кавгата со ќерката на Цеца Прочитај повеќе »