Милица

Милица Тодоровиќ ја направи својата прва тетоважа

Милица Тодоровиќ првпат се тетовира. Таа досега немала ниту една тетоважа, па затоа и не чуди фактот што големо внимание привлече нејзиното прво тату. Тодоровиќ …

Милица Тодоровиќ ја направи својата прва тетоважа Прочитај повеќе »

Никогаш пожешка – Милица сними нов спот со Јанко

Милица Тодоровиќ и МЦ Јанко ја екранизираа својата нова песна „Љуби ме будало“, во која има многу провокативни кадри.Милица и Јанко повторно ги здружија силите. …

Никогаш пожешка – Милица сними нов спот со Јанко Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Милица Тодоровиќ превртуваше црева од смеење, додека папагалот џускаше на „Лимонада“

Милица Тодоровиќ објави урнебесна снимка од папагалот кој лудува по песната „Лимунада“.Песната која ја снимија Милица Тодоровиќ и Емина Јаховиќ, се врти насекаде, а големо …

(ВИДЕО) Милица Тодоровиќ превртуваше црева од смеење, додека папагалот џускаше на „Лимонада“ Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Емина и Милица ќе ве запалат со летниот хит – Чекањето се исплати, затоа што се вистински БОМБИ

Емина Јаховиќ и Милица Тодоровиќ конечно го претставија новиот дует-хит „Лимунада“ на кого публиката чекаше нетрпеливо. Спојката на кој долго се чекаше, Емина Јаховиќ и …

(ВИДЕО) Емина и Милица ќе ве запалат со летниот хит – Чекањето се исплати, затоа што се вистински БОМБИ Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Милица Тодоровиќ има скриен талент кој го чувала далеку од очите на јавноста

Емина Јаховиќ откри што Милица Тодоровиќ со години го криеше од јавноста.Кога Емина Јаховиќ го објави својот портрет кој го нацрта нејзината колешка, Милица Тодоровиќ, …

(ВИДЕО) Милица Тодоровиќ има скриен талент кој го чувала далеку од очите на јавноста Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Милица Павловиќ ќе ви го заврти умот како никогаш претходно со новиот спот

Пејачката конечно објави спот за новата песна „Опериран од љубов“, кој за многумина е големо изненадување и вистински летен хит. Како што најави, Милица Павловиќ …

(ВИДЕО) Милица Павловиќ ќе ви го заврти умот како никогаш претходно со новиот спот Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Сите гледаа во неа – Милица блесна во ново кратко и проѕирно фустанче

Ѕвездата на „Гранд“ привлече огромно внимание на промоцијата на својот нов сингл. Таа, го промовираше својот нов сингл под името „Опериран од љубов“ во еден …

(ВИДЕО) Сите гледаа во неа – Милица блесна во ново кратко и проѕирно фустанче Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Кога ќе ја видите Милица Тодоровиќ без грам шминка, ќе треснете на земја

Некогашната победничка на „Ѕвездите на Гранд“, блесна во природно издание. Милица Тодоровиќ важи за вистинска убавица. Некогашната победничка на „Ѕвездите на Гранд“, на било кој …

(ВИДЕО) Кога ќе ја видите Милица Тодоровиќ без грам шминка, ќе треснете на земја Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) ИЗНЕНАДУВАЊЕ ОД 50.000 ЕВРА – На кого Милица Павловиќ му порача дека е „Опериран од љубовта“

Милица Павловиќ ја заинтригира јавноста со овие десетина секунди на високобуџетни сцени, и провокативни кадри. Една од најатрактивните и најангажирани пејачки, Милица Павловиќ, се претстави …

(ВИДЕО) ИЗНЕНАДУВАЊЕ ОД 50.000 ЕВРА – На кого Милица Павловиќ му порача дека е „Опериран од љубовта“ Прочитај повеќе »

Милица поканила 250 гости на свадба – Дошле само 100, најубавиот ден се претворил во хаос

Девојка од Србија која неодамна се омажила, доживеала вистинско разочарување кога се тргнало по зло на денот на нејзината свадба кој требало како на секоја …

Милица поканила 250 гости на свадба – Дошле само 100, најубавиот ден се претворил во хаос Прочитај повеќе »

(ФОТО) Баш се палави! – Што прават Милица и Емина зад сцената?

Емина Јховиќ и Милица Тодоровиќ на големо се подготвуваат за новата песна, а заедно се нашле на снимањето на нивната нова песна. Пејачките очигледно лудо …

(ФОТО) Баш се палави! – Што прават Милица и Емина зад сцената? Прочитај повеќе »

БОМБЕТИНА! – Заборавете на досегашната Милица Павловиќ – Ова е нејзиното најжешко издание досега

Пејачката во Будва гордо ги истакна своите атрубути, и тоа во минимален фустан и во никогаш пожешка поза.Милица Павловиќ неодамна ги изнеади сите во провокативен …

БОМБЕТИНА! – Заборавете на досегашната Милица Павловиќ – Ова е нејзиното најжешко издание досега Прочитај повеќе »

(ФОТО) Кошаркарката Милица го покажа трудничкиот стомак

Кошаркарката во емисијата „Магазин ин“, која се емитуваше минатиот месец, раскажа дека е во четвртиот месец од бременоста. Веќе со месеци се пишува за тоа …

(ФОТО) Кошаркарката Милица го покажа трудничкиот стомак Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Каква Џеј Ло! – Ќе ви се заврти кога ќе видите како Милица меша со задникот

Некогашната победничка на „Ѕвездите на Гранд“, знае како да направи добра атмосфера на својот настап. Милица Тодоровиќ е една од најхаризматичните српски пејачки, а на …

(ВИДЕО) Каква Џеј Ло! – Ќе ви се заврти кога ќе видите како Милица меша со задникот Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) ДАЛИ Е НА ПОВИДОК НОВ ХИТ?! – Милица Павловиќ ја посети голема ѕвезда

Вриштеа лајкови, како и позитивни коментари.Најпознатиот грчки композитор, Фивос, е голема ѕвезда во својата земја, повторно дојде во Белград и ја посети Милица Павловиќ, со …

(ВИДЕО) ДАЛИ Е НА ПОВИДОК НОВ ХИТ?! – Милица Павловиќ ја посети голема ѕвезда Прочитај повеќе »

Тешки моменти за Милица – Пејачката се здоби со повреда на градите

Популарната пејачка на Гранд Милица Тодоровиќ која плени со својата појава каде и да отиде е главниот шегобиец во секоја емисија. Убавата пејачка признала дека …

Тешки моменти за Милица – Пејачката се здоби со повреда на градите Прочитај повеќе »

(ФОТО) Милица Тодоровиќ целосно гола – Поради овие фотки гори Инстаграм

Ѕвездата на „Гранд“ целосно ги изненади своите обожаватели со две фотки на кои јасно се гледа дека на себе нема ама баш ништо.За сите овие …

(ФОТО) Милица Тодоровиќ целосно гола – Поради овие фотки гори Инстаграм Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Наташа Беквалац доколку е машко би ја одбрала Милица Павловиќ

Наташа Беквалац ја поткачи Милица Павловиќ и на необичен начин ги прокоментира трачевите дека Милица е наклонета на својот пол. Во стандардната рубрика „или или“, …

(ВИДЕО) Наташа Беквалац доколку е машко би ја одбрала Милица Павловиќ Прочитај повеќе »

(ФОТО) МАЧКЕТИНА! – Милица се појави на журка во проѕирен фустан!

Ѕвездата на „Гранд“ го привлече вниманието со провокативна комбинација која ја облече за еден настан. Милица Павловиќ синоќа беше една од главните ѕвезди на журката …

(ФОТО) МАЧКЕТИНА! – Милица се појави на журка во проѕирен фустан! Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) По новата фотка на Милица, фановите одлепија

Ѕвездата на „Гранд“ повторно ги воодушеви своите обожаватели на социјалните мрежи. Милица Павловиќ, често е во центарот на вниманието на медиумите. Овој пат, ѕвездата на …

(ВИДЕО) По новата фотка на Милица, фановите одлепија Прочитај повеќе »